Ubytování

Ložnice a pokoje: Celková kapacita 12-16 osob. Tři čtyřlůžkové ložnice s možností přistýlek.  Velmi prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Bezbariérový přístup do přízemí. Sociální zařízení: V každé ložnici je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V přízemí je další WC.
Vytápění: Ústřední topení, teplotu ovládáte sami pomocí programovatelného termostatu.
Doprava, parkování: Autem dojedete přímo k objektu. U oploceného objektu je parkování pro 5 aut.

Stravování

Kuchyň je standartně vybavena (lednička, mikrovln. trouba, rychlovarná konvice, vařič, nádobí, příbory... ). Vařit můžete také v zastřešené letní kuchyni s krbem a  posezením. Dá se říci, že chybí pouze potraviny, které je možno zakoupit v nedalekém obchodě nebo si vybrat jednu z několika restaurací.

Vybavení chalupy

V roce 2007 byla tato velmi prostorná chalupa (170m²) kompletně zrekonstruována. Ve velké šatně pohodlně uskladníte a usušíte, co je třeba. Poté vejdete do obývacího pokoje. Usadíte se v sedací soupravě a sledujete BTV+KAB, DVD, dom. kino. Naleznete zde také klavír, knihovnu a filmotéku. Součástí této „společenské místnosti“ je kuchyň a jídelní kout. Sladce se vyspíte ve třech čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek. Součástí každého pokoje je samozřejmě koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC...... dále BTV+KAB, DVD, domácí kino, WIFI, trezor, lůžkoviny... každý má svoji skříňku, což nebývá vždy pravidlem. Vše je nové.